м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23
Пн-Пт: с 8:30 до 17:30

Сервісне обслуговування

Компанія “ІTO-ПРОДАКШН” створена з метою виробництва, сервісного обслуговування та продажу моторедукторів, редукторів, електродвигунів.

На базі компанії “ІTO-ПРОДАКШН” створений авторизований центр збірки і сервісного обслуговування мотор-редукторів всесвітньо відомої компанії Motovario. У 2009 році компанія успішно пройшла перевірку і отримала статус сертифікованого складального центру Motovario Assembly Centre №11, про що внесено запис на офіційному сайті компанії Motovario.

Великий асортимент ходових моделей, наявних на складі, дозволяє оперативно комплектувати приводи різної конфігурації, і виробляти відвантаження по більшості позицій протягом 2-5днів. Замовні, рідкісні позиції виготовляються за Вашим замовленням в період від 2 до 8 тижнів.

В сервіс-центрі проводиться повний комплекс робіт зі складання та сервісного обслуговування мотор-редукторів: спеціально навчений персонал, високотехнологічне обладнання, оригінальні комплектуючі та витратні матеріали, – все це дозволяє виконувати роботи будь-якого ступеня складності на якісному рівні!