м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23
Пн-Пт: с 8:30 до 17:30

Про компанію

Як все починалось

Ще в 1998 році торгова організація “ІТО” почала свої перші поставки редукторів, мотор-редукторів, електродвигунів з заводу “Мотоваріо”, який знаходиться в місті Форміджине, Італія. З кожним роком охочих придбати якісне обладнання ставало все більше і для того, щоб скоротити час поставки для клієнтів, було прийнято рішення побудувати перший складальний центр в Україні. Було проведено навчання персоналу по зборці за всіма нормами і канонами “Мотоваріо”, придбано спеціальне обладнання, були запрошені експерти з Італії для сертифікації. 10 лютого 2009 року ТОВ “ІТО-Продакшн” успішно пройшла перевірку і отримала статус сертифікованого складального центру “Motovario Assembly Center No11” по виробництву черв’ячних, циліндричних співвісних, конічної-циліндричних, циліндричних мотор-редукторів. ТОВ” ІТО-Продакшн “так само поставляє планетарні мотор -редуктори, електродвигуни змінного струму, частотні перетворювачі, а з 2019 року поповнила свій асортимент індустріальними мотор-редукторами серії MHD.

Наші партнери

Invertek Drive – британський виробник частотно-регульованих електроприводів для асинхронних електродвигунів змінного струму. Перетворювачі частоти мають широкий діапазон потужностей (від 0,37 до 250 кВт). Філософія Invertek спрямована на створення умов для виробництва продукції найвищої якості. Це досягається шляхом регулярної оцінки та перевірки всіх етапів роботи, від розробки до самого виробництва. Щоб гарантувати, що весь товар відповідає міжнародним стандартам ISO9001, ISO14001, UL, CE, DNV, і дотримуються наступні вимоги: повністю навчені фахівці, які супроводжуються цифровими посібниками по збірці, регулярні програми інновацій товару, вибіркові перевірки протягом процесу виробництва та перевірки перед відправкою споживачеві, при виявленні проблеми, швидке її усунення.
Dinamic Oil – італійський виробник планетарних редукторів, спеціальних редукторів для обертання платформ, лебідок з електричним, гідравлічним приводом, а також приводів рушія самохідної колісної та гусеничної техніки. Компанія заснована в 1970 році і завдяки багаторічному досвіду, який постійно вдосконалюється в результаті досліджень і розробок, на практиці застосовує підхід “гнучкого мислення”, що дозволяє пропонувати кастомні рішення для промислового застосування і самохідної техніки. Планетарні і спеціалізовані редуктори, потужністю 0,06 – 315 кВт і вище та з діапазоном передавальних чисел: 3,48 – 10968, здатні задовольнити навіть найскладніші технічні рішення.
“Мотоваріо” була заснована в 1965 році в місті Форміджине, Італія. Її потужності знаходяться по всьому світу і нараховують більше 155 дилерів і 40 центрів МАС (складальні центри та сервісного обслуговування Мотоваріо). “Мотоваріо” у виробничому процесі застосовує передові технології і пропонує широкий асортимент продукції: коаксіальні, маятникові, черв’ячні редуктори і мотор-редуктори з перпендикулярними і паралельними осями, електродвигуни та мотоінвертори, варіатори швидкості. Мотор-редуктори “Мотоваріо” – якісне та надійне обладнання, яке здатне працювати в режимі жорсткої експлуатації, в екстремальних кліматичних умовах. Більш того, після повного вироблення ресурсу мотор-редуктори вимагають мінімального технічного обслуговування.
Італійська компанія Coel, яка заснована в 1976 році, спеціалізується на розробці і виробництві двигунів з електромагнітним гальмом. Якість продукції підтверджують сертифікати ATEX, IECEX, INMETRO, KTL, CSA. Coel пропонує один з найширших діапазонів асинхронних двигунів з електромагнітним гальмівним механізмом, з повністю захищеним корпусом і зовнішньої вентиляцією, доступних сьогодні на ринку Європи. Завдяки контролю якості, який здійснюється на всіх етапах виробництва, компанія гарантує надійну і довговічну роботу двигунів навіть у випадках перевищення передбачених навантажень, отже продукція користується попитом в багатьох сферах промисловості, будівництва і побуту.
FEMM – італійська компанія, заснована в 1962 році, починала свою діяльність із простого перемотування і ремонту стандартних двигунів. Згодом компанія почала виробляти стандартні двигуни і реалізовувати на місцевому ринку. У 1972 два партнера містер Фоссати і містер Колзані заснували Euromotori, імпортували електродвигуни зі Східної Європи і поширювали в Італії. У 1990 році, отримавши сертифікат CESI (Мілан), компанія почала виробництво вибухозахищених двигунів, а з 1993 року почала поширювати їх по всій Європі через мережу інших організацій. У 2006 році euromotori srl почала випуск нових електродвигунів серії MAK. Якість продукції підтверджують сертифікати ATEX з 2001 року (CESI 01 ATEX 059 Q), IECEX від 2009 (QAR) IT / CES / QAR09.0005 / 00 і ISO 9001 з 2000 року. Всі матеріали відповідають директивам спільноти (торгова марка CE): – 2006/95 / CE низької напруги – директива EN 60034 для машин – 2004/108 / CE електромагнітна сумісність.

euromotori.it

Ми виробляємо тільки
сертифіковану
продукцію

ТОВ “ІТО-Продакшн” проводить повний комплекс робіт по виробництву і сервісному обслуговуванню мотор-редукторів відповідно до міжнародного стандарту UNI EN ISO 14001: 2004. Спеціально навчений персонал, високотехнологічне обладнання та оригінальні комплектуючі дозволяють виконати роботи будь-якого рівня складності на якісному рівні всесвітньо відомої компанії “Мотоваріо”. З кожним роком ТОВ «ІТО-Продакшн» отримує колосальний досвід в області мотор-редукторів, електродвигунів і розширює свій асортимент у типі та розмірі продукції. Наші фахівці, співробітники неодноразово їздять на навчання до Італії і, в свою чергу, італійські партнери особисто приїжджають щорічно, щоб переконатися в якості технологічного процесу виробництва продукції.

Індивідуальний
підхід до кожного
клієнта

Наша команда менеджерів здатна знайти найкраще технічне рішення для Вас, яке задовольнить ваші очікування і збільшить ККД. Ми працюємо в телефонному режимі і оперативно відповідаємо на запити по електронній пошті. При необхідності приїжджаємо на об’єкт. Наш девіз – висока якість, надійні гарантії і стабільність результатів. Підтвердженням тому є наші постійні клієнти, які вже зробили вибір на користь сертифікованої, оригінальною довгостроковій продукції і люб’язно діляться з нами своїми результатами.

Наші маленькі та
великі перемоги

Щорічно ТОВ “ІТО-Продакшн” бере участь в “Міжнародному промисловому форумі” і “Міжнародній спеціалізованій виставці”, демонструючи свої новинки і вигідні пропозиції. ТОВ “ІТО-Продакшн” неодноразово була визнана лідером галузі Національним бізнес-рейтингом в Україні.

Дізнайтеся більше інформації у наших менеджерів

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами